Хореографічний колектив Слобожанської громади здобув нагороди "Новорічні дива"

12.12.2023 09:52
250 Культура

9 грудня хореографічний колектив «Аtma-Dance» під керівництвом Дарини Халілової, взяв участь у  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ""Новорічні дива"", який відбувся у м.Дніпро, в приміщенні  БК
Шинник.

За результатами фестивалю - конкурсу учасники отримали дипломи лауреатів:

І місце - колектив «Аtma-Dance», І -II молодша категорія, номінація «Сучасна хореографія»
ІІ місце – колектив  «Atma-Dance» старша категорія,  у номінації «Сучасна хореографія""
ІІІ місце - колектив «Atma-Dance» середня категорія, у номінації «Сучасна хореографія»
ІІ місце - Єлизавета Пугач молодша категорія, номінація ""Вільна хореографія"" соло
ІІІ місце – Марія Тимченко молодша категорія, номінація «Дитяча хореографія», соло.

Щиро вітаємо з чудовим результатом та бажаємо подальших творчих успіхів і нових досягнень!