Слобожанська громада отримала 34 ноутбуки для освітніх закладів

11.12.2023 13:52
222 Освіта

Сьогодні, 11 грудня, у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації представникам різних територіальних громад Дніпропетровщини видали 4 361 ноутбук для поліпшення якості освіти. Серед громад, які отримали ноутбуки, була й Слобожанська громада.

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак разом з заступницею Іриною Грицай під час зустрічі обговорили проблеми, з якими стикаються навчальні заклади у рамках навчального року. Після чого Слобожанська громада отримала 34 ноутбуки.

«Ця допомога піде дітям, які навчаються онлайн або у змішаному форматі. А також тим, чиї родини не в змозі придбати необхідні для навчання гаджети, у сучасному світі без них ніяк», - зазначив Сергій Лисак.

Отримання цифрової допомоги стало можливим при взаємодії Департаменту освіти та науки Дніпропетровської військової адміністрації та міжнародної допомоги від ЮНІСЕФ. Отримані гаджети будуть направлені у Степнянський та Партизанський ліцеї, а також у Слобожанську початкову школу.