Молодь

Діти Слобожанської громади передали допомогу у волонтерський штаб лікарні Мечникова

09.12.2023 09:03
244 Молодь

8 грудня вихованці класу образотворчого мистецтва Слобожанської мистецької школи долучились до надання гуманітарної допомоги. Діти Слобожанської громади разом з викладачами Дар’єю Карзіною та Єлизаветой Омельченко і при взаємодії з громадською організацією «Милосердя ніколи не згасає» власноруч передали ліки до волонтерського штабу в лікарню імені Мечникова.

Також від інших учнів мистецької школи юні волонтери передали листи, малюнки та солодощі військовим, які перебувають на реабілітації в лікарні.

Зазначимо, що надання спільної допомоги стало можливим завдяки продажу художніх робіт від вихованців Слобожанської мистецької школи до зустрічі «Герої продовольчого фронту», яка була приурочена до Дня працівника сільського господарства. Під час цієї зустрічі було придбано більшість з представлених змістовних та глибоких картин на суму у розмірі 10 тисяч гривень.