Комунальні служби Слобожанської громади борються з наслідками негоди

08.12.2023 08:19

За останню добу  на території Слобожанської громади та всієї Дніпропетровської області  ускладненні погодні умови (снігопад, підвищена вологість повітря, ожеледиця та ожеледь).

Протягом 8 та 9 грудня в межах Слобожанської територіальної громади прогнозується ожеледиця, значний сніг та налипання мокрого снігу, місцями пориви вітру .

Велике прохання не залишати свої авто на узбіччі, щоб не створювати перешкоди для роботи комунальної снігоприбиральної техніки. Попри це комунальні служби Слобожанської територіальної громади працюють над тим, щоб убезпечити жителів усіх населених пунктів: двірники та робітники з благоустрою очищають і посипають антиожеледними сумішами прибудинкові території і тротуари, на автомобільних дорогах працює прибирально-посипальна техніка. Бо безпека громади – в центрі нашої уваги!