Молодь

Молодь Царичанської громади відвідала МЦ «Смарт» у Слобожанському

07.12.2023 14:18
203 Молодь

На початку грудня до Слобожанської територіальної громади завітали гості з Царичанської територіальної громади. Спершу, для них влаштували цікаву екскурсію, познайомивши молодь із сучасним спортивним комплексом «Слобожанський» та базою «Прометей».

Музична школа стала витоком для виявлення талантів учасників. У молоді була змога взяти участь у майстер-класах з гри на інструментах та вокалу. Цей досвід дозволив їм освоїти нові музичні навички та почути професійні поради від талановитих музикантів. Після цього співробітники молодіжного центру «Смарт» поділилися цікавими історіями та кейсами про молодіжну політику, розказали про базові навички програміста та міжнародні можливості. Учасники не лише слухали цікаві доповіді, але й активно приймали участь у дискусіях, набуваючи важливі знання та поглиблюючи розуміння світу інновацій, крім цього була можливість ознайомитися з роботою молодіжного центру та пограти на ігровій консолі Playstation 5.

Закінчився візит святковою фотосесією в студії, вечерею з McDonalds та невеличкими подарунками від МЦ «Смарт».