ЦНАП Слобожанської громади провів подвійний святковий флешмоб

06.12.2023 15:37

Центр надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради дякує Збройним Силам України! Держава може зустрічати свята та продовжує традицію флешмобів до Свят.  Цьогоріч в одне поєднались два свята – День Святого Миколая та День Збройних Сил України.

В цей день, 6 грудня, працівники Центру надання адміністративних послуг в рамках проведення подвійного флешмобу дарували подарунки у вигляді цукерок та іграшок для відвідувачів. Завдяки цьому, крім отримання адміністративних послуг кожен з відвідувачів отримав теплі слова, посмішки та занурився до святкової атмосфери.

Також святкування флешмобу довершило святкування весілля, яке провели у Центрі надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради.