Слобожанська громада вітає з Днем Святого Миколая

06.12.2023 10:06

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади. Цьогоріч наша громада та вся Україна вперше відзначає День Святого Миколая 6 грудня. Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято здавна називають найпершим із зимових свят. Цей день  - це своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє. За своє життя святий Миколай став відомим за свої благодіяння та чудеса, подані людям.

Він був готовим допомогти кожному, хто цього потребує. Приходу цього світлого і радісного дня з нетерпінням чекають юні жителі громади, адже знають, що це час чудес, подарунків та здійснення бажань. Разом із малечею святу радіють і дорослі, які теж сподіваються на диво та скорішу перемогу наших Збройних сил України.

Тож нехай цей день об’єднає у теплому колі кожну родину, та зігріє увагою рідних та близьких. З нагоди свята бажаємо всім, щастя, благодаті, життєвої наснаги та віри у краще майбутнє. З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради