У Олександрівці та Василівці оновили вуличне освітлення

04.12.2023 19:38

Питання вуличного освітлення грає важливу роль у забезпеченні безпеки жителів громади, що сприяє зручності та комфорту, естетичному вигляду кожного з населених пунктів Слобожанської територіальної громади.

Останнім часом роботи з капітального ремонту вуличного освітлення відбулись в межах Олександрівського старостинського округу, а саме в селах Олександрівка та Василівка. На вулицях цих населених пунктів встановили нові енергоефективні LED-лампи та систему управління освітленням, що є важливим аспектом в епоху підвищеної уваги до енергетичної ефективності.

Тепер оновлене світло на вулицях можна помітити на наступних вулицях Олександрівки:
•  вул. Козацька,
•  вул. Студентська (від вул. Тополина до вул. Дослідна),
•  вул. Дослідна (від вул. Польова до вул. Козацька),
•  вул. Доновського (від вул. Студентська до вул. Центральна),
•  вул. Шевченка (від вул. Тополина до вул. Доновського).
У селі Василівка оновлене вуличне світло встановлене на вулиці Ігренська.

Відзначимо, що під час реалізації капітального ремонту освітлення у селах Олександрівка та Василівка виникали наступні проблеми: початок широкомасштабного нападу на Україну, внесення змін до законодавчих актів, які унеможливлювали вчасну оплату як робіт з ремонту, так і послуг з підключення мереж до електроживлення.