Головні новини

Оголошення про оприлюднення проєкту Плану екологічного та соціального менеджменту

01.12.2023 10:45
310 Головні новини

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом, який впроваджується у громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту в рамках впровадження субпроєкту № 29-12-01 «Створення житлових умов для ВПО в с. Олександрівка, по вул. Доновського,77, Дніпровського району, Дніпропетровська  область (квартири для тимчасового проживання ВПО) / KfW»

Цей План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження.