Слобожанську громаду нагородили за спортивні здобутки у 2023 році

29.11.2023 15:17
337 Спорт

28 листопада селищний голова Іван Камінський взяв участь на звітній конференції громадської організації «Дніпропетровської територіальної організації ВФСТ «Колос». Під час неї Слобожанську територіальну громаду нагородили кубком «Гордість Дніпропетровщини».

Це стало можливим завдяки виступу команди спортсменів громади у всеукраїнських змаганнях серед сільських та селищних територіальних громад ГО ВФСТ «Колос» у Івано-Франківській області в селищі Ворохта. Тоді команда Слобожанської територіальної громади здобула срібні нагороди у змаганнях «Краща спортивна громада».

Крім того, під час засідання нагородили переможців, призерів та лауреатів серед збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2023 року присвячених 32-й річниці Незалежності України. Переможцем серед територіальних громад з населенням понад 10 тисяч жителів в загальному заліку стала Магдалинівська громада, 2 місце - Червоногригорівська громада, 3 місце - Слобожанська громада.

Нагородження проводили: голова Дніпропетровського обласного об'єднання Профспілок - Анатолій Яловий, начальник відділу з питань молоді, спорту та гендерної політики управління з питань культури та спорту виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради - Вікторія Возна, голова Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників АПК- Галина Смирна, координатор Дніпропетровського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад - Ольга Гавриленко.