Попередження про ожеледицю на дорогах Слобожанської громади

23.11.2023 08:40

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади, сьогодні, 23 листопада, Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології оголошено попередження про метеорологічне явище. Мова йде про утримання на дорогах Слобожанської громади та всієї Дніпропетровської області ожеледиці.

Згідно з прогнозом регіонального центру з гідрометеорології:

• 23 листопада: хмарна погода. Вночі невеликий сніг, вдень без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північний з переходом вдень на південний, 5-10 м/с. Температура по області вночі від -7 до -12 градусів Цельсія,  вдень від -4 до +1 градусу Цельсія тепла.
  • 24 листопада: хмарна погода. Вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вночі на дорогах  місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12, пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 0 до -5 градусів Цельсія, вдень від +3 до +8 градусів Цельсія.
  • 25 листопада: хмарна погода. Вночі без істотних опадів, вдень  дощ.  Вітер північно-східний,  5-10 м/с.  Температура вночі від 0 до +5 градусів Цельсія, вдень від +3 до +8 градусів Цельсія.

Шановні водії та учасники руху – будьте обережні та уважні, бережіть себе!