У Слобожанській громаді відбувся круглий стіл до «16 днів проти насильства»

22.11.2023 11:45

Сьогодні, 22 листопада, у Слобожанській територіальній громаді відбулось засідання круглого столу присвяченому Всеукраїнській  кампанії «16 днів проти насильства» з працівниками відділу комунального закладу «Центр надання соціальних послуг», відділу соціального захисту населення та відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та співпраці з правоохоронними органами Слобожанської селищної ради.

Метою засідання було обговорення головних нагальних проблемних питань соціального і цивільного захисту мешканців та можливі шляхи їх вирішення на рівні громади. Під час засідання начальник відділу з питань НС, ЦЗ та співпраці з правоохоронними Олександр Дейнеко, ознайомив присутніх з правилами безпеки користування газовими і пічним опаленням та роздав пам’ятки, які фахівці з соціальної роботи розповсюдять та проведуть бесіди з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Працівники відділів поспілкувались з різних питань соціального захисту, поділились власним досвідом щодо вжиття заходів запобігання домашнього насильства. Окремо зупинилися на питанні щодо організації та виїздів мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Заступник начальника «Центру надання соціальних послуг»  Тетяна Сотула ознайомила всіх з порядком виїздів мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.

Крім того, на засіданні опрацьовано проблемні питання з якими стикаються соціальні фахівці під час виконання службових обов’язків та обговорили алгоритми взаємодії певних структурних підрозділів селищної ради з виявлення та організації надання соціальних послуг дітям/особам/сім’ям Слобожанської громади, що належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах, що призводять до виникнення домашнього насильства.

За результатами зустрічі заплановано заходи щодо своєчасного виявлення сімей у яких може виникнути насильство, налагодження профілактичної роботи з сім’ями які перебувають у складних життєвих обставинах.