Слобожанська громада вітає з Днем гідності та свободи

21.11.2023 08:07

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади! В цей день, 21 листопада, в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. Саме на цей день припав початок двох революцій:

• Помаранчевої революції у 2004 році,
  • Революції Гідності у 2013 році.

Ці події показали та проявили дух нашої нації, яка ставала на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вектору розвитку.

Цей день змінив свідомість українського народу та хід історії нашої з Вами держави, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя.

Наразі наша країна відстоює не тільки власні, але й європейські демократичні цінності, борячись з російською агресією.

День гідності та свободи допоміг зрозуміти українцям, що ми великий народ, який заслуговує на щасливе життя в державі, де гідність людини та її свобода цінуються понад усе. Нехай мир та спокій запанують в нашій Україні. Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються у минулому. А перемога гідності та свободи - реалізується цілковитою перемогою над ворогом!

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради.