Слобожанська громада отримала допомогу для облаштування укриттів

20.11.2023 14:54

Сьогодні, 20 листопада, громадська організація «Гуманітарна місія «Проліска» за сприяння народного депутата України Сергія Демченка передали до Слобожанської територіальної громади речі для облаштування укриттів.

В рамках допомоги Слобожанській громаді передали каністри, сонячні лампи, набори посуду, матраци, спальні мішки. Все це передбачено для задоволення найпростіших потреб 580 осіб, які зможуть перебувати в укриттях селища Слобожанське.

Гуманітарна місія «Проліска» реалізується на території Дніпровського району за рахунок співпраці з Дніпровською районною військовою адміністрацією. Ця допомога стала можливою за рахунок фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України в Управлінні Організації об’єднаних націй з координації гуманітарних справ (UHF) у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.