Головні новини

Вже в небі снами повівало: фотозамальовки в селищі Слобожанське

19.11.2023 08:30
402 Головні новини

Розчиняються, наче розмиті дощами, у прохолодному осінньому небі сумні звуки флейти Пана. Зачаровує мелодія душу Осені, наповнює її снами та мріями.

Сниться Осені, що вона у дендропарку, на території Слобожанського ліцею, біля кущів самшиту та козацького ялівцю. Мандрує його привітними Садами: вітру, води, землі та вогню. У будь-яку пору року ваблять Сади око, наче магніт. Перевтілюються на очах, змінюють вишукане вбрання, добирають нових шляхетних кольорів та відтінків.

Територія Слобожанської селищної ради. Схилили над мостом дві сестри-берези свої довгі розпущені золотаві коси. Швидко облітає їх краса – не повернеш, як і молоді літа.

Інший місточок – у дитячому садочку «Берізка»: яскрава казкова веселка для малюків серед зеленої травички.

У дитсадочку «Дивосвіт» застиг посеред галявини вічнозелений ведмідь-дивак. Його родичі-ведмеді впали у сплячку ще за декілька тижнів до холодів, десь у середині осені, надійно заховалися від чужого ока та стужі. А цей малюк-незграба замріяно вклякнув на видноті посеред дитинства, не в змозі розлучитися з її чарівною країною.

Чого тільки не насниться в осінніх снах. Інші фотографії ви можете переглянути за посиланням