У Олександрівці провели вакцинацію безпритульних та диких тварин

15.11.2023 10:05

Днями в Олександрівському старостинському окрузі відбулась громадська акція для безпеки місцевих жителів та безпритульних і диких тварин у зимовий період.

Представники старостинського округу разом з працівниками комунальних закладів, жителями дачного поселення «Перлина» та при взаємодії з Дніпровською районною державною лікарнею ветеринарної медицини отримали пероральну вакцину від сказу для безпритульних та диких тварин «Орісвак».

Спільними зусиллями жителів Слобожанської громади цей препарат було розміщено на околицях Олександрівського старостинського округу, в місцях скупчень тварин. Тепер кожен з жителів та гостей сел Василівка та Олександрівка убезпечений від тварин хворих на сказ, бо безпека громади – в центрі уваги!