Слобожанському колективу «DELIGHT» - 10 років

13.11.2023 15:40
425 Культура

У листопаді 2023 року хореографічному колективу естрадного танцю «DELIGHT» виповнилось 10 років! Колектив був створений у жовтні 2013 році, це була група (10-13 дітей) працівників, ще на той час, Дніпропетровського району.

Вікторія Єремєєва прийняла пропозицію й очолила гурток, як Хореографічний колектив «Восторг». Протягом 2 років діти вчилися першим крокам. Малюки у 5 років, вже показували своє мистецтво на фестивалі у Львові.  Минав час й колектив поступово збільшувався, але переважно це були діти 3- 4 років. На сьогодні у колективі 55 осіб, віком від 4  до 15 років. За 10 років колектив відвідав майже всі регіони України, окрім східних. Двічі представляли Україну та Слобожанську територіальну громаду на змаганнях у Республіці Болгарія, завдяки співфінансуванню Слобожанської селищної ради. У 90% учасники поверталися з перемогою та купою позитивних емоцій. Фестивалі, подорожі та загальний відпочинок - це, мабуть, і є стратегія колективу. Репертуар колективу різноманітний, на сьогодні це приблизно 30 номерів. У 2021 році колектив було перейменовано на хореографічний колектив естрадного танцю «DELIGHT» і з того часу починається нова цікава історія, яку ми можемо спостерігати сьогодні та ще побачимо у недалекому майбутньому.