У Слобожанській громаді оновлюють дорожню розмітку

28.09.2023 12:32

У Слобожанській територіальній громаді проводять роботи з оновлення дорожньої розмітки. Оновлення дорожньої інфраструктури в осінньо-зимовий період поліпшує оптичне орієнтування для учасників дорожнього руху та дає змогу більш чітко сприймати межі проїзної частини і смуг руху, краще ідентифікувати пішохідні переходи.

Розмітку на дороги населених пунктів Слобожанської громади наносять представники комунального підприємства «Керуюча компанія «Господар» світловідбиваючою фарбою. Загалом дорожню розмітку у чотирьох населених пунктах громади, а саме:

• селищі міського типу Слобожанське;
  • селі Степове;
  • селі Олександрівка;
  • селі Балівка.

Звертаємо увагу пішоходів та велосипедистів для уникнення дорожньо-транспортних пригод мати на одязі світловідбивальні елементи. З ними учасник руху стає помітним за 300 метрів, що на 85% знижує ймовірність виникнення аварій.

Зазначимо, що подальші роботи з оновлення дорожньої розмітки заплановані у Партизанському.