Спорт

Слобожанська громада здобула срібло у фінальних змаганнях "Краща спортивна громада"

24.09.2023 15:00
271 Спорт

Днями у Івано-Франківській області у селищі Ворохта відбулись Всеукраїнські спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад України - «Краща спортивна громада». Організатори змагань - ГО ВФСТ «Колос».

На турнірі було представлено колективи з 18 областей України. Протягом дводенного турніру спортсмени змагалися у наступних видах спорту:

- Міні-футбол;

- Волейбол;

- Гирьовий спорт;

- Дартс;

- Настільний теніс;

- Шашки;

- Шахи.

За результатами змагань Слобожанська територіальна громада посіла друге загальнокомандне місце у Всеукраїнському турнірі «Краща спортивна громада». Вітаємо наших спортсменів із успішним виступом на змаганнях а також дякуємо Збройним Силам України за можливість розвивати та пропагувати фізичну культуру та спорт!

Слава Україні!