Слобожанська громада вітає з Днем працівників освіти

01.10.2023 07:30

Шановні педагоги та викладачі Слобожанської територіальної громади!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем працівників освіти – святом гідних, сильних та мудрих людей, які обрали своїм життєвим шляхом виховання та навчання юних поколінь українців. Вчитель – це не лише про виснажливу інтелектуальну працю, а більше про милосердя, турботу, цілеспрямованість та самовдосконалення, це про людей, які відкривають для дітей нові світи та залишаються їхніми наставниками навіть після закінчення школи.

Бажаємо вам наснаги і витримки, спраглих до знань учнів, більше радісних днів і сонячних усмішок, цікавих уроків та здійснення надій. Нехай завдяки вам діти отримують фундаментальні знання, патріотичний погляд та більшу віру в нашу Україну, а у вашому житті завжди буде місце диву, добру і щастю!

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради