У Слобожанському провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

18.09.2023 10:10
210 Культура

Сьогодні, 16 вересня у Слобожанській територіальній громаді, на площі Центру культурних послуг відбувся перший осінній благодійний ярмарок.

Кожен з тих, хто завітав на нього приніс часточку свого тепла та долучився до спільної мети – підтримки наших воїнів та майбутньої перемоги України.

Суботнім днем тут панувала творча й гостинна атмосфера: лунали чарівні мелодії та українські пісні, дитячий сміх, та аромат свіжої випічки й гарячих напоїв, а погляд тішили чудові вироби талановитих місцевих майстрів та майстринь, які кожен з охочих зміг купити. До ярмарку долучилися всі заклади освіти, молодіжний центр, ДЮСШ та Спорт для всіх, СЦКП та їх творчі колективи, мистецька школа, заклад «MOVA bar», кафетерій «ШОКОЛАТЬЕ», кав’ярня «Точка Кави», піцерія «Sushi & Pizza St тощо.

Гості та жителі Слобожанської громади взяли участь у творчих майстер-класів, долучилися разом з дітьми до ігрової програми та робили все, щоб спільними зусиллями допомогти воїнам Збройних сил України.

Завдяки ярмарку було зібрано 100 000 гривень, які передали ГО “Справи милосердя ніколи не згасають” та ГО “Оріяна”.