Спорт

Спортсмени з Слобожанської громади здобули 12 нагород у турнірі з карате «Кубок Роями»

03.10.2023 15:00
244 Спорт

Цими вихідними у місті Кам'янське відбувся турнір з кіокушинкайкан карате. У ньому взяли участь понад 200 хлопців та дівчат з клубних колективів з різних населених пунктів Дніпропетровської області та з міста Харків.

Слобожанську територіальну громаду на змаганнях представляла команда клубу карате кіокушинкайкан «КАСКАД» під керівництвом тренера Дмитра Головіна. Змагання проходили за віковими категоріями від 6 до 17 років. Каратисти громади були представлені як в змаганнях з КАТА (4 учасники), так і в куміте (16 учасників). У категорії КАТА виступ наших спортсменів – був вперше.

У підсумку, клуб зі Слобожанської громади здобув 3 перших, 6 других та 3 третіх місця. Крім того, Платон Ліпкін та Нікіта Каракач – нагороджені спеціальними призами за кращу техніку. У загальнокомандному заліку серед 16 команд представники громади посіли 5 місце, разом з командою з Вільногірська. Попереду лише колективи з Дніпра, Харкова, Новомосковська та Кам’янського.