Слобожанська громада передала автівку ЗСУ

13.09.2023 17:00

Днями представники Слобожанської територіальної громади передали автомобіль «Volkswagen Caravelle» одній з бригад Збройних сил України. Від імені громади ключі від автівки передали перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов.

Автомобіль «Volkswagen Caravelle» для потреб військових громада отримала від Вільнюського університету. Допомогли у транспортуванні автівки волонтери з дружнього до Слобожанської громади – муніципалітету Шакяй (Литовської республіки). Крім цього, долучились до допомоги військовим і жителі Слобожанської громади. За рахунок отриманих від людей донатів було проведено ремонт автомобілю – пофарбували кузов, закуплено колісний ключ та домкрат. Також в рамках фінансової допомоги для представників ЗСУ заправили автомобіль.

Слобожанська громада завдячує міжнародним партнерам за спільну допомогу заради перемоги, а представникам бригади ЗСУ за активну участь у захисті нашої країни.