У Слобожанському центрі культурних послуг відзначили професійне свято

09.11.2023 14:03
368 Культура

Сьогодні, 9 листопада, у комунальному закладі «Слобожанський центр культурних послуг» відзначали професійне свято – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Робітників центру тепло привітали заступниця селищного голови Олена Вергейчик, т. в. о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Оксана Криворучко, завідувачка сектору з організації патріотичної та культурно-масової роботи Вікторія Чередниченко, директор ЦКП Віталій Чуйко.

Як зазначила у своєму вітальному слові Олена Вергейчик, культура об’єднує людей, надихає на краще, розкриває творчий потенціал кожного з нас, дарує радість. Завдяки самовідданій праці команди Центру зростає рівень надання культурних послуг, розвиваються цікаві креативні проєкти та ініціативи, свідками та учасниками яких стають жителі Слобожанської громади. ЦКП є тим центром, який приваблює і об’єднує дітей та молодь, де панує атмосфера обміну креативною енергетикою. У ньому працюють 33 гуртки, їх відвідують близько 700 вихованців.

У цей святковий день грамотами від Слобожанського селищного голови нагороджено Віталія Чуйка, Ганну Олійник-Сисоєву, Єгора Беляєва. Грамотами від директора ЦКП – Анастасію Ашкадьорову, Анатолія Авраменка, Вікторію Бессонову, Тамару Маркіну та Тетяну Лимар. Подякою Мар'їнської міської військової адміністрації відзначено Оксану Криворучко,  а Вікторію Чередниченко – грамотою Дніпропетровської обласної ради.