У Слобожанській громаді відбулись виїзні координаційні наради

09.10.2023 13:49

З метою належного формування безпечного середовища для дітей в Слобожанській територіальній громаді, покращення комунікації та своєчасного виявлення родин, які потребують допомоги як такі, що опинились в складних життєвих обставинах, з 3 по 5 жовтня в старостинських округах в селах Партизанське, Олександрівка та Балівка, за участю представників місцевого самоврядування, навчальних закладів та медичних установ громади, а також представників КЗ «Центр надання соціальних послуг» провели координаційні наради при службі у справах дітей Слобожанської селищної ради.

На нарадах опрацювали проблемні питання з якими фахівці стикаються під час роботи та обговорили алгоритми взаємодії під час виникнення факторів, що призводять до виникнення складних життєвих обставин в родинах. За результатами візитів заплановано заходи щодо своєчасного виявлення сімей ознаками СЖО, попередження вилучення дітей з родини та налагодження профілактичної роботи з батьками стосовно належного виконання батьківських обов’язків.