У Слобожанській громаді відбулася технічна рада

09.10.2023 11:46

У п’ятницю, 6 жовтня, у Слобожанській територіальній громаді відбулася технічна рада.

У засіданні взяли участь перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступниця селищного голови Світлана Вусик, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Слобожанської громади.

Учасники наради обговорили питання порядку денного, зокрема, у деталях розглянули проєктно-кошторисні документації та візуалізації проектних рішень по об’єктам:

• Розгляд графічної частини по об’єкту: «Капітальний ремонт об'єктів благоустрою біля будинку 54 по вулиці Василя Сухомлинського смт. Слобожанське»,
  • Розгляд графічної частини по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Зарічна с. Олександрівка»,
  • Розгляд графічної частини по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка с. Олександрівка» та інші проєкти.