У Слобожанському відбувся турнір з армреслінгу та піонерболу

10.10.2023 08:40
250 Спорт

Минулими вихідними, після проведення благодійного забігу «Слобожанська миля» у селищі Слобожанське відбулись інші спортивні змагання.

На майданчику тенісного корту, який розташований на вулиці Будівельників,18 представники Слобожанської територіальної громади взяли участь у турнірах з армреслінгу (серед чоловіків та жінок) та з жіночого піонерболу.

У останньому виду змагання взяли участь команди: «Спорт для всіх», «Слобожанський ліцей», «Слобожанська початкова школа» та «Всесвіт». Турнір проходив по коловій системі, за його підсумками, призові місця розподілилися наступним чином:

??1 місце – команда «Слобожанського ліцею»;

??2 місце – команда «Спорт для всіх»;

??3 місце – команда «Слобожанської початкової школи».

Далі відбулись змагання з армрестлінгу. Дев’ять чоловіків Слобожанської громади виступали у двох вагових категоріях (до 80 кілограм та більше 80 кілограм), а жіноча група (9 жінок) – у абсолютній ваговій категорії.

За підсумками змагань у чоловічій групі до 80 кілограм призові місця посіли:

??1 місце - Володимир Аршинець;

??2 місце - Андрій Гарафонов;

??3 місце - Ілля Дейнеко.

У чоловічій групі в категорії більше 80 кілограм:

??1 місце - Вячеслав Загорій;

??2 місце - Микита Салабай;

??3 місце - Богдан Перегинець.

У жіночій групі:

??1 місце - Каріна Чернобиль;

??2 місце - Юлія Зель;

??3 місце - Світлана Гаюн.

Під час проведення змагань весь тенісний корт був насичений духом козацької боротьби і прагнення до перемоги, але всі змагання пройшли в дуже дружній і позитивній атмосфері. Всі переможці змагань були нагороджені медалями та солодкими подарунками, а команда переможець була нагороджена призовим кубком.