Будинку культури в селі Степове - 5 років

12.10.2023 13:35
242 Культура

Рівно в цей день, 12 жовтня, п’ять років назад у Слобожанській територіальній громаді побудований новий будинок культури. Його будівництво розпочали у селі Степове в 2016 році за рахунок субвенції з боку державного та місцевого бюджетів Слобожанської селищної ради.

А відкриття відбулось вже у 2018 році. Жителі села отримали нову будівлю, в якій розгорнулась культурно-мистецька діяльність. Наразі у Будинку культури працює Степнянська бібліотека, філія Молодіжного центру «Смарт» та творчі колективи.

П'ять років - це лише початок довгого і щасливого шляху. За цей час колектив місцевого Будинку культури зробили чимало, щоб будинок культури став справжнім центром культурного та літературного життя Степнянського старостинського округу.

Тут проходять концерти, вистави, виставки, майстер-класи та інші заходи, які дарують людям радість і задоволення. Бажаємо колективу Будинка культури села Степове продовжувати бути місцем, де завжди панує атмосфера добра, злагоди та творчості!