Охорона здоров’я

Оперативна інформація про стан поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та ГРВІ.

17.10.2024 12:00
20 Охорона здоров’я

За даними епідеміологічного моніторингу в Слобожанській громаді за період з 10 по 16 жовтня 2024 року встановлено 1 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19 (с-ще Слобожанське).

Разом з цим, за зазначений період зареєстровано 47 випадків захворювання на ГРВІ, у тому числі 16 випадків – у дітей:

с-ще Слобожанське – 34, у тому числі 13 дітей,

с. Партизанське – 1,

с. Олександрівка – 3, у тому числі 1 дитина,

с. Балівка – 5, у  тому числі 1 дитина,

с. Степове – 4, у тому числі 1 дитина.

Слобожанська селищна рада звертається до усіх жителів територіальної громади дотримуватися протиепідемічних заходів та заходів особистої безпеки, а саме: носити маску у громадських місцях, транспорті та приміщеннях з великою кількістю людей; мити руки з милом протягом щонайменше 20 секунд, особливо після відвідування громадських місць; використовувати дезінфікуючі засоби для рук, якщо миття рук неможливе; дотримуватися фізичної дистанції; уникати масових зібрань та контактів з хворими; регулярно провітрювати приміщення; залишатися вдома при перших ознаках захворювання та звертатися до лікаря; вакцинуватися.

В усіх амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини Слобожанської громади продовжується вакцинація населення від коронавірусу.

Просимо вас бути уважними та відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я близьких.

Бережіть себе та своїх рідних!