Танцюристи Слобожанської громади призери всеукраїнських змагань

17.10.2023 12:30
186 Культура

Днями в місті Дніпро відбулись фестивалі спортивних танців «Golden Autumn» та «Mariupol Open Championship», участь в яких взяли танцівники з творчого колективу Слобожанської територіальної громади - «BeDance».

За результатом першого танцювального фестивалю представники нашої територіальної громади здобули 6 нагород. Юні танцівники виступали під керівництвом тренерів – Єгора Беляєва та Катерини Попович.

У відкритому змаганні «Mariupol Open Championship» взяли участь 7 учасників танцювального колективу «BeDance». За результатами виступу вони здобули 2 золоті та 4 срібних нагороди.

Крім цього, в класифікаційних змаганнях танцівники проявили високий рівень майстерності у категоріях:

• Соло Ювенали 1 Н (до 10 років) – Друге місце з 39 учасників посіла Софія Шевченко,
  • Ювенали 2 Н (до 12 років) – Друге місце з 9 учасників посіла пара Матвій Гаращук – Поліна Кулапіна,
  • Соло Ювенали 1 Е латиноамериканська програма танцю (до 10 років) – Восьме місце з 16 учасників Софія Шевченко,

Слобожанська громада вітає спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях.