Освіта

В Слобожанському ліцеї відкрився Цифровий освітній центр

07.11.2023 12:20
103 Освіта

Сьогодні, 7 листопада, в Слобожанському ліцеї відкрився цифровий освітній центр в межах спільного проєкту UNICEF та БО «Міжнародний благодійний фонд «savED». На відкритті були присутні: заступники селищного голови Олена Вергейчик та Сергій Борисов, регіональний координатор БФ «savED» Олексій Полторацький, представник UNICEF Іван Лафазан, начальник управління містобудування, архітектури, ЖКГ, будівництва та архітектури Дніпровської районної військової адміністрації Олексій Невеселий та директорка Слобожанського ліцею Лариса Невесела.

Реалізація проєкту відбулася завдяки низці важливих чинників. Це активна позиція Слобожанської громади, наявність великої кількості дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, що опинилися у складних життєвих обставинах, підписання Меморандуму про створення в Слобожанській громаді безпечного освітнього середовища для покращення доступу дітей до якісної освіти в умовах дистанційного навчання. Цифровий освітній центр має три зони:

  • навчальна,
  • ігрова,
  • психологічно-емоційного розвантаження.

Його особливостями є: мультипрофільність, обладнання мультимедійною дошкою та ноутбуками, необхідними пристроями для безперебійного доступу до освітніх процесів у режимі онлайн та офлайн, наявність адміністраторів, які проводять цікаві активності на локації безоплатно для дітей, батьків, вчителів. Переважно центр розрахований на дітей 5-6 учнів, але його послугами можуть користуватися також усі бажаючі. Тут проводитимуть свої заняття психологи, вчителі математики, української та англійської мови.

Тьютори, які працюють у центрі – це вчителі інформатики, що пройшли конкурсний відбір та спеціальне навчання, зокрема, з використання в навчальному процесі ігрової платформи «Minecraft Education Edition» та проведення занять з робототехніки.

Дуже важливим є готовність центру продовжити реалізацію проєкту та роботу по усіх напрямках і надалі, а також надання селищною радою необхідних ресурсів для його подальшого розвитку. Завдяки вдалому вибору локації та партнерській співпраці проєкт має стати сталим та довготривалим. В Дніпропетровській області існує шість цифрових освітніх центрів, кожний з яких є безпечним простором, дружнім до ініціатив усіх, хто прагне розвиватися та навчатися.

Він працюватиме з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00.

Дивитися всі новини
Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження направляйте
на пошту info@bissoft.org