Молодь

Свято Хеловіна у Партизанському

521 Молодь

31 жовтня фахівці філій бібліотеки та МЦ «Смарт» у Партизанському організували святкування Хеловіну. Кого на ньому тільки не було. І відьмочки, і пси з «Щенячого патруля», і скелети, і монстрики, і Розсомахи.

Святкуванню передував період підготовки. Адже треба було виготовити декорації, прикрасити зал, обрати цікавий фільм для кіноперегляду. А ще – знайти потрібну інформацію, підготувати костюми та образи, добряче попрацювати над гримом. І ось цей найзагадковіший вечір – Вечір усіх святих – настав.

Традиція його святкування сягає корінням в часи древніх кельтів. А ще чи то за збігом обставин, чи то за іронією долі в цей же вечір, з 31 жовтня на 1 листопада, вже наші предки-слов’яни ще в неязичницький період почали святкувати Велесову ніч. Так, традиція святкування нова, запозичена, але у такий спосіб можна відновити своє майже забуте минуле, нехай навіть і об’єднавши два різних свята в одне. Саме про походження та традиції святкування цих свят фахівці розповіли всім гостям вечірки.

Після розповіді настав час кіноперегляду. Усі гості та учасники свята дивились «Страшилки 2: Привиди Хеловіну». Під час цього, замість звичного попкорну ласували цукерками, які принесли бібліотекарка Тетяна Гурко та інші учасники.

Доки всі дивилися кіно, в чарівному «казані» вже кипіла «відьмацька кров» зі спеціями (безалкогольний глінтвейн). Пили його, як і годиться, – через коктейльні трубочки з черв’ячками.

Отак і вийшло цього вечора, що монстри, привиди та відьми об’єднали у дружнє коло цілі родини. Сміялися з дивакуватих костюмів, завзято малювали один одному страшенно-веселий та по-дитячому добрий грим монстрів. Загалом у святі взяли участь 35 гостей віком від 2 до 40 років, що є одним з наймасштабніших заходів за останній час у Партизанському.

Дивитися всі новини
Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження направляйте
на пошту info@bissoft.org