Літо в Слобожанських дитсадках триває

14.08.2024 15:39
14 Освіта

Літо в дитсадку – це час не лише для веселощів, але й для навчання та розвитку. Під час цікавих ігор та розваг дошкільнята відкривають для себе щось нове, спостерігають, досліджують, експериментують, проводять час весело і з користю.

Нещодавно музичний керівник Ірина Махно запросила малюків «Червоної шапочки»  та «Берізки» до  Країни оригамі. Дітей зустріла принцеса Орікамі і розповіла своїм маленьким гостям  про історію  виникнення паперу, також дошкільнята дізналися  про різновиди та властивості паперу, навчилися складати невеличкі іграшки-поробки з паперу. А закріпили дітлахи отримані знання  під час  гри в паперовому оркестрі,  таночка з паперовими голубами,  рухливої гри «Подорож на паперових човниках».