Маленький світ усмішок

09.08.2024 13:57
54 Освіта

Нещодавно дошкільний підрозділ Партизанського ліцею відкрив свої двері для наймолодших жителів нашого села. 29 липня запрацювала різновікова група короткотривалого перебування "Дзвіночок." Тож тепер кожен день дошкільний підрозділ  наповнюється радістю, навчанням та відкриттями.

Кожного ранку вихователі зустрічають маленьких вихованців з усмішкою та теплими словами привітання. Діти діляться новинами та враженнями, виконують ранкові руханки, грають у веселі ігри, що створює дружню та підтримуючу атмосферу.

Після ранкової зустрічі проводяться цікаві, захоплюючі та пізнавальні заняття, під час яких педагогічні працівники використовують різні ігрові методики. Діти з радістю поринають у світ знань через інтерактивні ігри, казки та творчі завдання, а вихователі намагаються знайти підхід до кожної дитини, щоб допомогти їй розкрити свої таланти та інтереси.

Одним із найулюбленіших моментів дня для дітей є творчі майстер-класи. Тут вони малюють, ліплять з пластиліну, створюють аплікації. Ці заняття розвивають уяву та дрібну моторику, а також дозволяють дітям самовиражатися. Ми з радістю бачимо з яким задоволенням вони створюють свої маленькі шедеври.

Кожен такий захід — це свято для всіх нас, яке дарує безліч позитивних емоцій та нових вражень.

Дитячий садочок — це не просто місце, де діти проводять час, поки батьки на роботі. Це маленький світ, де кожен день сповнений радості, гри та навчання. Ми щасливі бути частиною цього світу і бачити, як наші вихованці зростають щасливими, здоровими та допитливими. З нетерпінням чекаємо всіх бажаючих приєднатися в нашу дружню родину.