Освіта

Інтерактивна лялькова вистава «Пригоди повітряної кульки або кулька – вередулька»

26.07.2024 13:08
89 Освіта

Сьогодні для вихованців дитячих садків «Берізка» та «Червона шапочка» педагоги підготували інтерактивну лялькову виставу «Пригоди повітряної кульки або кулька – вередулька».

Діти з цікавістю спостерігали як розвивались події, співпереживали героям. Щасливі посмішки, очі, що горять і радісні обличчя малюків після вистави переконливо свідчать, як діти люблять ляльковий театр. Однак це далеко не просто гра чи веселе проведення часу. Сьогодні ляльковий театр вийшов далеко за ці межі. Усім добре відоме поняття «лялькотерапії».

Вона сприяє покращенню психологічного здоров’я дитини, її емоційного стану, розвитку спілкування.

Хвилини спілкування зі світом театру суттєво додали малюкам веселого настрою, позитивних емоцій.