Онлайн гра: «Щось пішло не так»

25.07.2024 08:10

Управління соціального захисту населення Слобожанської селищної ради доводить до відома мешканців громади, що представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Державного департаменту США, розроблено онлайн гру «Щось пішло не так».

Гра розроблена задля підвищення рівня обізнаності населення щодо безпечної міграції та протидії торгівлі людьми.

Ви дізнаєтесь найпоширеніші схеми обману шахраїв та торговців людьми, і найголовніше – як уникнути таких ситуацій. Безпечніше зіткнутися з викликами у віртуальному світі, щоб знати, як уникнути їх у реальному житті.

Якщо збираєтесь в подорож чи на роботу або ж навчання за кордон - перевірте свої знання щодо безпечної міграції, зіграйте в гру «Щось пішло не так».

Гра доступна за посиланням - https://game.stoptrafficking.org/

Комп’ютерні ігри не завжди погано – інколи це складова сучасної реальності і з нею треба навчитися жити, аби все було максимально під нашим контролем. Деякі ігри можуть нас чогось навчити, підказати або застерегти від біди. Крім того, вчені дослідили і дійшли висновку, що певні комп'ютерні ігри розвивають різні навички, покращують настрій та знімають відчуття тривоги.