Освіта

Учень Слобожанського ліцею – переможець обласного конкурсу науково-дослідницьких та творчих робіт

24.07.2024 14:48
89 Освіта

За підсумками обласного конкурсу науково-дослідницьких та творчих робіт з економіки «Економічні зміни та перспективи в Україні та світі в умовах війни», в рамках науково-освітнього проєкту «Економічний фронт» Ігнат Кабаненко, учень 10-Б класу Слобожанського ліцею,  став абсолютним переможцем і нагороджений Дипломом I ступеня.

Його науково-дослідницька робота на тему: «Вплив війни на маркетингові стратегії страхового ринку» була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена за актуальність досліджуваної проблематики, значимість отриманих результатів.

Вітаємо з перемогою Ігната та його наукового керівника, вчителя фінансової грамотності – Юлію Мараховську!

Не зважаючи на всі труднощі сьогодення,  молодь Слобожанського активно долучається до масштабних наукових заходів, співпрацює з кафедрами вищих навчальних закладів, обмінюється досвідом та впевнено крокує до світлого та переможного майбутнього!

Бажаємо юним економістам не зупинятися на досягнутому – вчитися, розвиватися, досягати нових вершин у пізнанні науки!