Літо – пора відпочинку і розваг

18.07.2024 14:11
120 Освіта

Незважаючи на  реалії сьогодення, наші діти мають радіти! Адже  для малюків літо - це без­турботна пора позитив­них емоцій та приємного відпочинку.

Щоб зробити перебу­вання дошкільнят у дитячому садочку влітку цікавим і неповторним, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти  «Червона шапочка» продумує цікаві заходи, вла­штовуючи сюрпризи й розваги, які дарують дітлахам радісний та піднесений настрій.

Так, нещодавно ще однією з яскравих подій для малят стала музична розвага «Морська подорож», яку підготувала музичний керівник Маргарита Довгань. Цього разу на дітлахів чекала цікава морська пригода. Діти подорожували морськими просторами, грали в  ігри, танцювали. Особливі емоції отримали дошкільнята під час руханки «Черапаха»,  музичних ігор-таночків «Море хвилюється», «Водяник», «Малюк-акула».