Граємо-читаємо разом

15.07.2024 14:58
22 Культура

12 липня в бібліотеках Слобожанської громади пройшли заходи для дітей за підтримки БФ "Суспільні ресурси та ініціативи" та її президентки пані Олени Танасійчук; Eleos-Dnipro та її представниці пані Наталки Гейман; соціального служіння Дніпровської Єпархії ПЦУ отця Сергія Крамаренко та Видавництва «Абабагаламага».

В цей день в селищі Слобожанське та селі Степове відбулися казкові квести зі смаколиками для юних читачів. Однієї з головних презентацій стала книга «Анна Ярославна: київська князівна – королева Франції» від Видавництва «Абабагаламага». Сергій Крамаренко розповів малечі про життя Анни Ярославни, її подорож до Франції та важливість її внеску в історію.

Чудовий казкар Олег Гавріш (Лауреат державної премії імені М.В.Гоголя 2021) презентував свою книгу «Казки баби Гавришихи». Це українське містично-філософське фолк-фентезі. В основу збірки покладені спогади дитинства автора, розповіді його рідної бабусі.

Захоплені дитячі очі, щасливі посмішки та справжнє літературне свято!

Бібліотеки поповнилися новими книгами, а діти громади отримали не лише подарунки, але й нові знання.