Літні розваги в Олександрівці

08.07.2024 17:00
83 Культура

6 липня на пляжному майданчику в селі Олександрівка пройшли активні та спортивні розваги. КЗ «Спорт для всіх» спільно з будинком культури Олександрівки та Слобожанським центром культурних послуг організували захід на радість дорослим та малим.  Цікаві та інтерактивні ігри для місцевої малечі, вікторина з подарунками та справжня битва фарбами Холлі. Літній день засяяв щирими посмішками та різними кольорами.

На цьому сюрпризи не закінчились, КЗ «Місцева пожежна команда» Слобожанської селищної ради врятувала дітей від спеки, влаштувавши водні битви за допомогою пожежної машини. Діти з радістю бігали під водяними променями та раділи веселці, що утворювалася під час водних баталій. Мистецька школа, в свою чергу, порадувала всіх присутніх чудовими піснями та наповнила атмосферу заходу музичними нотами.

В цей день на майданчику пройшов перший Чемпіонат Слобожанської селищної ради з пляжного волейболу, формат "МІКС".Переможні місця здобули:
- 1 місце - Олена Сімонович та Віталій Гладиш  (с-ще Слобожанське).
- 2 місце - Валерія Кузніченко та Антон Савченко (с. Олександрівка).
- 3 місце - Ірина Стременяк та Влад Пащенко (с. Олександрівка).
- 4 місце - Поліна Скляр та Андрій Грінченко (с. Олександрівка).

Літо - чудовий час для спортивних та творчих розваг.