Учні Слобожанського ліцею – переможці обласного фестивалю «Театральна мозаїка»

08.07.2024 14:44
60 Освіта

З травня по червень у Дніпропетровській області проходив фестиваль дитячих театральних колективів «Театральна мозаїка». Захід організовано з метою піднесення рівня національно-патріотичного і художньо-естетичного виховання підростаючого покоління, підтримки творчо-обдарованих дітей та учнівської молоді, їх практичного знайомства зі сценічною мовою, набуття акторських навичок, популяризації дитячої театральної творчості.

У фестивалі активну участь взяли учні Слобожанського ліцею.

Професійне журі фестивалю, до складу якого ввійшли провідні фахівці галузі культури і театрального мистецтва, високо оцінили рівень виконавської майстерності та рівень сценічних умінь і навичок юних вихованців.

За підсумками фестивалю в номінації «Краща акторська робота» за жанровим спрямуванням «Художнє читання»  перемогу отримали:
- Богдан Сидоренко, учень 10-В класу (керівник Ганна Вишнякова),
- Аліса Бойко, учениця 5-А класу (керівник Наталія Сидоренко),
- Поліна Феденко, учениця 7-А класу (керівник Лідія Макаренко).

Вітаємо Слобожанських акторів з перемогою! Бажаємо впевнено йти до успіху! Особлива подяка педагогічним працівникам, які підтримують обдаровану молодь, сприяють розвитку культурного та духовного світогляду учнів.