В Слобожанському пройшов благодійний ярмарок

02.07.2024 16:00
52 Культура

29 червня на площі Слобожанського центру культурних послуг пройшов благодійний ярмарок «Єднаємося заради Перемоги». На заході панувала позитивна та добра атмосфера, адже творити благодійні речі разом це завжди гарна ініціатива.

Жителі та гості громади завітали не лише цікаво провести час, але й задонати на добру справу.  Дітей та дорослих розважали фахівчині Слобожанської бібліотеки, розповідаючи цікаві факти про рідну країну. На імпровізованій сцені сяяли творчі зірки місцевих колективів. Справжніх гурманів чекала алея смаколиків зі смачним пловом від КЗ «Спорт для всіх», фірмові напої та страви від «MOVA bar», польова каша від КЗ «ДЮСШ ССР» за авторським рецептом.

Підтримати благодійну ініціативу долучився БФ «RISE OF UKRAINE» з творчою майстернею для дітей.

Інноваційною локацією заходу стала фотозона від Молодіжного центру «Смарт», де кожен бажаючий зміг роздрукувати власне фото,  або створити авторську наліпку.

Спекотний літній день та творчі активності стали чудовою можливістю для добрих справ!

Під час ярмарку було зібрано  - 35 941 грн!
?
Ввечері всіх охочих чекав кінопоказ.

Дякуємо всім, хто долучився до Слобожанського ярмарку, донатом, ділом чи прийшов провести час разом!

Інші фотографії ви можете переглянути за посиланням (https://www.facebook.com/share/FA9tC3azRZ3Bp5nr/)