Відбулося онлайн-засідання робочої групи щодо соціальних питань

01.07.2024 15:32

За фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних націй (ПРООН) продовжується реалізація проекту “Експертна підтримка місцевої влади в організації відповідних соціальних послуг та створення ефективної системи соціальної адаптації вразливих груп дорослого населення, включаючи ВПО або осіб, які постраждали від війни”.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції і Японії та реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН); Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки); Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

1 липня представникисоціальної сфери громади у складі представників Управління соціального захисту населення, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» та служби у справах дітей, на чолі із секретарем Слобожанської селищної ради (виконкому) Людмилою Лагодою взяли участь в онлайн-засіданні робочої групи, що проводила експертка проєкту громадської організації «Ліга соціальних працівників України», кандидат наук з державного управління Оксана Стефанова.

Під час засідання обговорено результати аналітичної роботи, уточнено план прямих консультувань, супервізійної підтримки для інтеграції розроблених матеріалів у місцеву систему управління державними послугами та створення ефективної системи соціальної адаптації вразливих груп дорослого населення, включаючи ВПО або осіб, які постраждали від війни.