Балівський велозаїзд

01.07.2024 11:59

Днями, в селі Балівка, з нагоди Дня Конституції України, фахівці МЦ "Смарт" спільно з місцевою бібліотекою та Балівським ліцеєм організували традиційний велозаїзд. Він став символом вшанування важливого для України свята та вкотре нагадав про здоровий спосіб життя.

Маршрут заїзду пролягав через центр села, повз його головні архітектурні пам'ятки. Учасники, які брали участь, мали прикріплені  прапори  на велосипедах, що символізувало їх патріотичні почуття та повагу до державних символів.

Під час зупинок організатори проводили короткі інформаційні заходи, де учасники дізнавалися більше про історію Конституції України, її значення для суспільства та прав громадян.

Велозаїзд отримав велику підтримку від молоді села та став дійсно успішною ініціативою. Ця ініціатива не лише нагадала важливість свята для українського народу, але й підвищила свідомості громадян щодо конституційних прав та екологічної культури, підкресливши важливість цих аспектів у сучасному житті громадськості.