Відбулось засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради

26.06.2024 14:48

Сьогодні, 26 червня, відбулося засідання виконкому Слобожанської селищної ради.
На початку засідання секретаря селищної ради (виконкому) Людмилу Лагоду, першого заступника Ігоря Шаповалова, заступників селищного голови, депутатський корпус та всю Слобожанську територіальну громаду нагородили подякою від Другого Інтернаціонального Легіону Оборони України за підтримку та допомогу в боротьбі з ворогом.
Під час засідання членами виконавчого комітету було розглянуті важливі питання щодо розвитку та життєдіяльності

Слобожанської територіальної громади, серед яких:
- Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради.
- Про затвердження оновленого складу Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.
- Про затвердження Порядку обстеження матеріально/житлово-побутових умов особи/сім’ї/домогосподарства.
- Про затвердження оновленого переліку найменувань вулиць та провулків, розташованих на території Слобожанської селищної територіальної громади.

Доповідали: секретар селищної ради (виконкому) – Людмила Лагода, начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту – Вікторія Крючкова, начальниця відділу комунальної власності та приватизації – Алла Барська, начальниця відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру – Наталія Плющій, начальниця Служби у справах дітей – Ольга Діденко, начальниця відділу охорони здоров’я – Руслана Волович, начальниця відділу соціального захисту населення – Оксана Яремчук та начальник гуманітарного відділу – Микола Шеремет.