Спорт

Танцювальний колектив Слобожанської громади здобув медалі на Всеукраїнському змаганні

11.09.2023 15:00
156 Спорт

Цими вихідними, 9 та 10 вересня, у місті Дніпро відбулися танцювальні змагання всеукраїнського та обласного рівнів - «Unique Dance Festival», «Першість Дніпра». У них взяли участь представники колективу бально-спортивного танцю «BeDance», що представляють Слобожанську територіальну громаду.

У перший день 2 представника колективу «BeDance» під керівництвом Єгора Беляєва та Катерини Попович змагалися у Всеукраїнському фестивалі зі спортивно-бального танцю «Unique Dance Festival». На другий день участь у Дніпропетровських обласних змаганнях з танцювального спорту «Першість Дніпра» взяли участь 5 учасників Слобожанського колективу. У підсумку двох днів танцівники здобули нагороди:

• 2-золоті;
  • 1-срібна;
  • 4-бронзові.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганні та початком танцювального сезону