Молодь

Молодіжний форум за участі МЦ «СМАРТ»

28.06.2024 13:44
68 Молодь

З 25 по 27 червня на території Царичанської громади, у кемпінгованому містечку на березі Орелі пройшов Молодіжний форум «Школа молодіжного лідера».

Участь взяли представники молоді з 10 громад Дніпровського району, серед них робітники і волонтери Слобожанського молодіжного центру «Смарт».

Молодь зібралася для обміну досвідом у сфері розвитку молодіжної політики. 3 дні були насичені тренінгами, цікавою інформацією та активним відпочинком. Всі присутні не лише отримали нові знання, але взяли участь у сплаві на байдарках, плавали на сапах, стріляли з лука та, навіть, боролися як справжні сумоїсти.

Для молоді цей захід став чудовою нагодою створити спільноту молодіжних лідерів, обмінятись досвідом і планами на майбутнє.

Форум відбувся за підтримки Дніпровської районної організацієї Товариства Червоного Хреста України та Дніпровської районної ради.