З Днем Конституції України!

28.06.2024 08:00

Сьогодні, 28 червня, вся країна відзначає одне з головних державних свят – День Конституції України. Майже доба безперервної роботи у ніч з 27-го на 28 червня 1996 року та Верховна Рада України ухвалила і ввела в дію Конституцію. Документ отримав підтримку двох третин депутатського корпусу (315 парламентаріїв). Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Третій рік поспіль українці зустрічають цей день в умовах воєнного стану, в боротьбі проти російського загарбника. Українські воїни боронять Батьківщину, захищають конституційний лад держави, право нашого народу на вільне та мирне життя.

Ми впевнено здолаємо всі важкі випробування, що випали на долю українського народу. Адже кожен з нас знає, заради чого стоїмо. Бажаємо кожному непохитної віри у власні сили та свою державу.

Ми обов’язково вистоїмо у цій боротьбі, вистоїмо заради світлого й гідного майбутнього прийдешніх поколінь.

Зі святом, з Днем Конституції України!