Заборона виконання робіт для охорони ліній електрозв'язку!

19.06.2024 14:08

У відповідності до Правил охорони ліній електрозв'язку, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 року №135, з метою забезпечення безпечного функціонування ліній електрозв'язку та запобігання їх пошкодженням, на території Слобожанської селищної громади забороняється виконання будь-яких робіт в охоронних зонах ліній електрозв'язку без попереднього узгодження з оператором телекомунікацій.

Це стосується таких робіт, як:

• - Будівельні та монтажні роботи
  • - Вибухові роботи
  • - Земляні роботи
  • - Сільськогосподарські роботи
  • - Геолого-розвідувальні роботи
  • - Будівництво та реконструкція об'єктів
  • - Висадження дерев
  • - Утримування худоби
  • - Складання матеріалів
  • - Влаштування проїздів та стоянок автотранспорту, тракторів та інших механізмів тощо.

Охоронна зона лінії електрозв'язку - це територія навколо лінії електрозв'язку, в межах якої встановлюється режим обмеженого користування землею. Підприємства, установи, організації та громадяни, яким надані у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, по яких проходять лінії електрозв’язку, несуть відповідальність за проведення робіт на ділянках і зобов’язані вживати належних заходів для збереження цих ліній.

Для отримання дозволу на виконання робіт в охоронних зонах ліній електрозв'язку необхідно:

• - Звернутися до оператора телекомунікацій з письмовою заявою, в якій зазначити вид робіт, місце їх проведення, планований термін виконання та інші необхідні відомості.
  • - Отримати від оператора телекомунікацій технічні умови на виконання робіт.
  • - Погоддити з оператором телекомунікацій план виконання робіт.
  • - У разі необхідності, виконати роботи з охорони лінії електрозв'язку за рахунок замовника робіт.

Для отримання більш детальної інформації щодо охоронних зон ліній електрозв'язку та порядку отримання дозволу на виконання робіт в цих зонах звертайтесь до оператора телекомунікацій за адресою: вул. Херсонська буд. 26, м. Дніпро, 49081. Контактні телефони +38-0562-23-00-51, +38-091-114-26-91. Електронна адреса: kpopov@ukrtelecom.ua