Проведена оперативна нарада з питань підготовки до осінньо-зимового періоду та виконання бюджету 2024 року

12.06.2024 15:42

11 червня 2024 року відбулася оперативна нарада за участі першого заступника селищного голови Ігоря Шаповалова, спеціалістів відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту Слобожанської селищної ради та керівників, головних бухгалтерів комунальних підприємств громади. Нарада була присвячена найбільш актуальним питанням:

1. Підготовка до осінньо-зимового періоду та опалювального сезону 2024-2025 років.

Учасники наради обговорили проблемні питання, пов'язані з підготовкою до опалювального сезону, та шляхи їх вирішення. Зокрема, йшлося про:

• - Ремонт та підготовку складових систем життєзабезпечення до опалювального сезону.
  • - Забезпечення необхідного запасу паливно-енергетичних ресурсів.
  • - Вирішення питання заборгованості за спожиті енергоносії.

Було окреслено план дій, спрямований на те, щоб опалювальний сезон 2024-2025 років пройшов безперебійно та вчасно.

2. Стан виконання заходів бюджету 2024 року.

Під час наради було проаналізовано стан виконання бюджету 2024 року. Було обговорено:

• - Виконання запланованих програм та заходів.
  • - Можливі шляхи оптимізації бюджетних витрат.

Надано чіткі завдання щодо посилення контролю за виконанням бюджету та вжиття заходів з економії коштів.

3. Організація роботи об'єктів критичної інфраструктури.

Окремо відбулося обговорення питань з організації роботи об'єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану. Зокрема, наголошено на важливості:

• - Забезпечення безперебійної роботи цих об'єктів.
  • - Вжиття заходів щодо їх захисту від можливих пошкоджень.
  • - Підготовки до роботи в умовах надзвичайних ситуацій.

На нараді було прийнято ряд важливих рішень, спрямованих на забезпечення стійкого функціонування об’єктів комунальної інфраструктури громади в осінньо-зимовий період та в умовах воєнного стану.